Akt, glamour

 Každá žena je krásná, jde jen o světlo.

U aktů mě přitahuje to, že lze nejlépe pracovat a experimentovat se světly a stíny. Je to úplně jiný styl práce, než například u modelingových fotek, kde mnohem víc záleží i na vzhledu modelky, šikovnosti vizážistky (či celého štábu) a na prostředí, kde je vše fotografováno. U aktů je vše jen mezi fotografem a modelkou.

Naprostá většina zákaznic má představu jednoduchou. Chtějí prostě něco v tom stylu, jakým fotím. A je pak jen na mně, abych vybral nejvhodnější pózy a nasvícení, při nichž co nejlépe vyniknou jejich přednosti a naopak se skryjí případné nedostatky. Která žena by netoužila po tom stát se modelkou, alespoň na jeden den?

Ženy

Dámy, zralé ženy, obvykle fotografuji v hotelovém apartmá, ale fotografovat můžeme kdekoliv – v ateliéru, v přírodě, nebo na jiném místě, na kterém se shodneme. Určitě pro tento typ fotografování vyžaduji vizážistku, která Vás učeše a nalíčí.

Dívky

Fotografování dívek může probíhat v jakémkoliv prostředí – ateliér, hotelový pokoj, příroda, nebo jiné zajímavé prostory jako jsou třeba industriální haly. Záleží na Vaší představě. Pro fotografování je vždy lepší využít služby vizážistky, která Vás nalíčí a učeše.

Mít kvalitně a pravidelně nafocený svůj život je něco, co nám vykouzlí úsměv na tváři, až se zpětně ohlédnete. Něco, co nám připomene zážitky, něco, co po nás také zůstane. Ať už jste v jakékoli životní etapě, každé období je jedinečné, ačkoliv se v tu chvíli může zdát sebevíc obyčejné. Hodnotu poznáme až časem. Momenty, jak se vy, anebo vaše rodina měníte, nafotíme na místech, která vám jsou blízká, máte k nim  vztah a vzpomínky. A navíc si užijete společný čas.