Baby Photo

Fotografie je vzpomínka na Vás, Vaše děti, rodinu či přátelé – bez pohledu na ni bychom spoustu okamžiků třeba zapomněli, dávno by se rozplynuly.

Fotografie nám vybaví momenty, tváře, gesta, nálady, emoce, krásu, jedinečnost,něžnost a také nevinnost, hravost, upřímnost, spontánnost našich dětí.

Focení novorozenců je neopakovatelné, kouzelné a k zulíbání – to jsou fotky novorozených miminek. Nepropásněte první dny života Vašeho miminka a zachyťte ty nádherné spící kulíšky na neopakovatelných Newborn fotografiích pro Vás a jednou i pro miminko.

Fotografie v nás vyvolává pocity, dokáže nás dojmout i rozesmát…. . Je důkazem toho, jak i obyčejné dění kolem nás se stává v daný okamžik působivým a jedinečným, stejně jako každý z nás má v sobě něco jedinečného, osobitého co stojí za to zachytit a uchovat.

Děti

Fotografuji děti především takové, jaké jsou. Nijak je nestylizuji, neoblékám do kostýmů, nemám v ateliéru ani mnoho doplňků a rekvizit. Rád se s Vámi však domluvím na fotografování Vašich dětí s tím, co je jim blízké – například oblíbený sport a s tím související doplňky (dres, hokejky, míče, brusle, baletní špičky atd..), které s sebou přivezete. Možné jsou i jiné varianty, na kterých se společně shodneme. Děti můžeme fotografovat jak v ateliéru tak v přírodě.