Svatební fotografie

Svatba je doslova milník, pár okamžiků vás posune najednou do jiné životní etapy.

Je to událost, kterou si prostřednictvím fotek budete připomínat celý život. Vybrat si toho správného fotografa není lehké, zásadní je být nadšený z jeho tvorby, mít v něj plnou důvěru a lidsky si s ním rozumět. Do své tvorby předávám to, co je mi nejbližší: zbožňuji přirozené světlo a zachytit lidi takové, jací skutečně jsou a co vyzařují.

Termín fotografování doporučuji nejpozději 2 měsíce před svatbou.

Vzhledem k mé lásce fotografovat svatby – ano nepřeháním, fotografování svateb mě opravdu moc baví – a dlouholeté praxi s fotografování svateb od A do Z, nabízím NĚCO NAVÍC. Nevěsty často přemýšlejí, čím svého „nového“ muže překvapit, nadchnout a položit do kolen o svatební noci či svatební cestě. Jednou z věcí by mohly být decentní jemné a dráždivé poloakty, záměrně nafotografované se svatební atmosférou. S doplňky jako je závoj, podvazek, krajka, šperky, krásný účes a líčení, vše laděné do bílé nebo šampaň. Překvapte neobjeveným, překvapte svého nového muže svůdným negližé, věnujte se mu krásná a napořád na fotografiích vytvořených pro Vaši neopakovatelnou příležitost – svatbu…

Mít kvalitně a pravidelně nafocený svůj život je něco, co nám vykouzlí úsměv na tváři, až se zpětně ohlédnete. Něco, co nám připomene zážitky, něco, co po nás také zůstane. Ať už jste v jakékoli životní etapě, každé období je jedinečné, ačkoliv se v tu chvíli může zdát sebevíc obyčejné. Hodnotu poznáme až časem. Momenty, jak se vy, anebo vaše rodina měníte, nafotíme na místech, která vám jsou blízká, máte k nim máte vztah a vzpomínky. A navíc si užijete společný čas.